ورود به مدیریت فروشگاه

  بازيابي رمز عبور؟

نیازمندیها

احترام به قوانین و مقررات

- این توافق نامه به منظور ساخت فروشگاه رایگان در بیزنا می باشد. هر شخص حقیقی و یا حقوقی انحصارا با قبول شرایط ذیل میتواند صاحب فروشگاه در بیزنا شود  که از این به بعد، همکار نامیده خواهد شد. شرایط کلی عضویت در سیستم به شرح ذیل بوده و کلیه همکاران ملزم و متعهد به انجام کامل مفاد آن می باشند.

 

- عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم مجاز است و به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم اطلاع کافی از تایید آن خودداری نماید.

 

 - همکار باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام برای معرفی محصول بپرهیزد.

 

- نمایش و معرفی محصولات جنسی ، زناشویی ، لوازم جاسوسی و موارد مرتبط ، سیگار و سایر مواد مخدر ، تجهیزات ماهواره و ملزومات آن ، فیلم، سریال و موسیقی غیرمجاز ممنوع می باشد و فروشگاه متخلف در مرحله اول با اخطار قبلی سه روز غیر فعال می شود و در مرحله دوم بطور کلی سلب اختیار از ثبت کننده خواهد شد.

 

- در هیچکدام از سایتهای همکار نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.

از درج محصول با عنوان تست یا عناوین مشابه خودداری نمایید.تکرار این کار باعث حذف فروشگاه شما می شود

در هنگام ثبت نام در صورتیکه ثبت کننده مشخصات صحیح مانند نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود را دقیق وارد ننماید فروشگاه ثبت شده تایید نخواهد شد
شماره موبایل دریافتی جهت ارتباط با شماست در صحیح وارد نمودن آن دقت فرمایید

- بیزنا در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و لازم است که همکار، فعالیت خود را با قوانین و مقررات جدید تطبیق دهد. در غیر اینصورت میتواند از عضویت در سیستم خارج شود

 

- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، مسئولیت پاسخگویی و یا عندالزوم جبران خسارت بر عهده همکار میباشد.

- در صورت دستکاری و درج کدهای مخرب در قالب فروشگاه توسط صاحب آن ، فروشگاه خاطی فاقد هر گونه پشتیبانی خواهد بود و بیزنا تعهدی برای انجام وظیفه و پشتیبانی نخواهد داشت

 

- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، عضویت ایشان در سیستم لغو می شود

در ارتباط باشید

اگر در طول فرآیند ایجاد یا مدیریت وب سایتتان به مشکل یا ابهامی برخورده اید یا برای پاسخ به هر سئوالی که برایتان ایجاد شده است ،
می توانید با بخش پشتیبانی بیزنا در تهران با شماره تلفن 44386106 و 44386108 و همراه 09376166592 و یا ایمیل bizna24@gmail.com یا از طریق فرم ارتباط با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

آدرس شرکت
تهران ،ستارخان ،خیابان رحیمی اصل ،کوچه ششم شرقی شماره : 09376166592 - 021.88996492