ورود به مدیریت فروشگاه

  بازيابي رمز عبور؟

چرا بیزنا ؟

آیا بیزنا یک سرویس دهنده وبلاگی است ؟

جواب این سوال کاملا روشن است :

 خیر !

بنا به دلایل زیر سرویس بیزنا یک پدیده جدید در دنیای مجازی و اینترنت است و سرویس وبلاگی نیست.

مهمترین ویژگیهای  بیزنا چیست ؟

-بیزنا به شما وب سایت داینامیک می دهد، نه فقط صفحات استاتیک!

اگر تا به حال یک وبلاگ ایجاد کرده اید حتما می دانید که اطلاعات شما در قالب صفحاتی که در وبلاگ نمایش داده می شود و ذخیره شده است. روشن تر اینکه بانک اطلاعاتی برای ذخیره اطلاعات شما وجود ندارد یا اگر هم وجود دارد این بانک اطلاعاتی مختص شما نیست و برای همه کاربران فقط یک بانک وجود دارد.در بیزنا برای هر وب سایت یک بانک اطلاعاتی  ایجاد می شود و حتی برخی امکانات در قسمت مدیریت سایت ها متفاوت ارائه می شود و لذا شما دارای یک وب سایت دینامیک  یا پویا هستید که مزایای بسیاری نسبت به نمونه های  استاتیک دارد.

 بهتر است برای روشن شدن مسئله کمی در مورد تفاوت وب سایتهای استاتیک و داینامیک جستجو کنید، حتما متوجه خواهید شد!

 

- کار با یک سیستم مدیریت محتوی ساده بنام بیزنا بدون نیاز به دانش فنی

بیزنا برای مدیریت سایتها از یک سیستم مدیریت محتوا استفاده می کند که کاملا توسط تیم فنی میدا و بیزنا طراحی و تولید شده است. و کاملا ایرانی است اگر قبلا قصد ایجاد وب سایت داشته اید حتما نام سیستمهای  سی ام اس را شنیده اید و اگر وب سایت داشته اید حتما یک  سی ام اس را درک کرده اید!

 استفاده از سی ام اس ها معمولا برای کاربرانی که دانش فنی بالایی ندارند کار بسیار مشکلی است. از نصب و راه اندازی گرفته تا ساختن و مدیریت وب سایت از طریق آنها.

 مطمئن باشید در بیزنا قطعا این مشکلات را ندارید( یا خیلی کمتر دارید)، امتحان کنید!

 

فضای میزبان یا هاستینگ (web hosting) و دامنه اختصاصی (Domain) چیست؟

برای استفاده از بیزنا و ساختن سایت خود نیاز به تامین هاست ندارید. اگر با این مفاهیم آشنایی ندارید نگران نباشید، از این به بعد هم لازم نیست در مورد آن دانش خاصی داشته باشید!

 

- حذف تبلیغات ناخواسته در سایت های ایجاد شده در بیزنا

اگر در بیزنا  وب سایت دارید بدون اجازه شما هیچگاه در سایتتان تبلیغ نمایش داده نخواهد شد. البته اگر بخواهید در سایتتان تبلیغ به نمایش درآید شما نیز در درآمد ناشی از آن شریک هستید! پس شاید بتوانید با داشتن یک سایت خوب و پربازدید در بیزنا ، درآمد تبلیغاتی خوبی هم داشته باشید

.

- در بیزنا وب سایت تخصصی بسازید

در بیزنا با ایجاد گروهای مختلف و اصناف مختلف با تقسیم بندی های کاری و موضوعی متنوع برای وب سایتها تعریف شده است. در هر گروهی که انتخاب کنید ابزارها و قالبهای مناسب برایتان درنظر گرفته می شود. ما کاملا به نیازهای شما در رابطه به راه اندازی وب سایت آشنایی داریم. چندین سال تجربه ما راه گشای کار شما خواهد بود.

- ابزارها و ماژولهای کاربردی متنوع

تاکنون دهها ابزار  و ماژول برای نمایش اطلاعات متنوع و ارائه سرویسهای گوناگون در وب سایت ها ایجاد شده است که در آینده نزدیک تعداد آنها بیشتر خواهد شد!

- بیزنا با تیمی قوی اداره می شود

این سیستم از سال 1390 کار خود را به صورت رسمی آغاز نموده و تاکنون صدها سایت از طریق، آن ایجاد شده و فعالیت می نمایند. هم اکنون بطور متوسط روزانه چندین وب سایت از طریق بیزنا ایجاد می شود.

 

- بیزنا برای کاربران حرفه ای و افراد عادی

در بیزنا تلاش کرده ایم امکانات و ابزارها را به گونه ای ایجاد کنیم که هر دو گروه بتوانند بر اساس نیازشان از آنها استفاده کنند. اگر دانش طراحی وب سایت ندارید، اصلا نگران نباشید!

 

- بیزنا یک سرویس دائمی و ماندگار

کسی که می خواهد در اینجا وب سایت بسازد باید مطمئن شود که  بیزنا مانند بسیاری از سایتهای اینترنتی یک پدیده مقطعی و موقت نیست. این افراد اگر بدانند که تلاش بسیاری برای ایجاد این سیستم شده است و برنامه بلند مدت مفصلی نیز برای فازهای بعدی آن وجود دارد قطعا با اطمینان وب سایت مورد نظر خود را در آن ایجاد می کنند.

دانش فنی اعضای تحصیلکرده این گروه در رشته های نرم افزار و تجارت الکترونیک بر کسی پوشیده نیست.

 

- سیستم بانکداری بیزنا

وب سایت هایی که در بیزنا ایجاد می شوند قابلیت استفاده از سرویس بانکداری بیزنا را برای دریافت وجه از کاربران دارند. فقط با ارائه مستندات لازم از این سرویس ارشمند در بیزنا برخوردار می شوید. بیزنا طرف قرار داد بانک سامان است.

 

- سیستم پیامک کاربران بیزنا

وب سایت هایی که در بیزنا ایجاد می شوند از از دو نوع پنل رایگان و غیر رایگان پیام کوتاه برخوردار می شوند.

پنل های رایگان قابلیت ارسال پیامک دارند و پنل های غیر رایگان کاملا حرفه ای و با امکانات منحصربفرد با شماره اختصاصی از دهها امکان ویژه برخوردارند

 

- اطلاع رسانی آنی در بیزنا

اگر در بیزنا صاحب فروشگاه اینترنتی شوید بطور آنی می توانید از ثبت سفارش مشتری با پیامک با اطلاع شوید. مشتری نیز در این طرح کاملا محترمانه در جریان سفارش خود از طریق پیامک قرا می گیرد.

این سیستم منحصربفرد بیزنا فروش شما را کاملا متفاوت خواهد نمود.

 

- بیزنا برای همه ایرانیان

حتما دقت کرده اید که بسیاری از سایتهای اینترنتی فاقد هویت هستند. یعنی شما به هیچوجه نمی توانید بفهمید که چه کسی و به چه منظوری آنرا ایجاد کرده است. اما بیزنا را تیم برنامه نویسی میدا و بیزنا ایجاد کرده است و آنرا پشتیبانی و راهبری می نماید.

- پشتیبانی فنی توسط تیمی متخصص

اگر در طول فرآیند ایجاد یا مدیریت وب سایتتان به مشکل یا ابهامی برخورده اید یا برای پاسخ به هر سئوالی که برایتان ایجاد شده است می توانید با بخش پشتیبانی  بیزنا در تهران با شماره تلفن 44386106 و 44386108 و همراه 09376166592 و یا ایمیل bizna24@gmail.com یا از طریق فرم ارتباط با ما تماس  بگیرید.

در ارتباط باشید

اگر در طول فرآیند ایجاد یا مدیریت وب سایتتان به مشکل یا ابهامی برخورده اید یا برای پاسخ به هر سئوالی که برایتان ایجاد شده است ،
می توانید با بخش پشتیبانی بیزنا در تهران با شماره تلفن 44386106 و 44386108 و همراه 09376166592 و یا ایمیل bizna24@gmail.com یا از طریق فرم ارتباط با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

آدرس شرکت
تهران ،ستارخان ،خیابان رحیمی اصل ،کوچه ششم شرقی شماره : 09376166592 - 021.88996492